• ناموجود
شورت طرح دار مردانه
search
  • شورت طرح دار مردانه
  • خرید اینترنتی شورت مردانه

شورت مردانه اسلیپ کد 8907

شورت طرح دار و رنگی مردانه اسلیپ نخی کاملیا - قیمت درج شده برای خرید سه عدد شورت می باشد یعنی هر پک شامل سه عدد شورت می باشد. فقط پک F و پک K موجود است 

تعداد

خرید شورت طرح دار مردانه

 

در بسته بندی سه تایی طرح دار  - توجه داشته باشید قیمت پرداختی شما برای سه عدد شورت می باشد و در بسته سه تایی خدمت شما تقدیم می گردد. عکسجعبه بسته بندی و شورت را در زیر مشاهده نمایید.

  

 

فقط پک زیر موجود است

پک F - ایکس لارج

  

 

 

شورت مردانه جنس نخی صد در صد پنبه 

شورت مردانه نخی - ضد حساسیت - سازگار با بدن

 

راهنمای خرید : از منوی بالای صفحه می توانید بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس افزودن به سبد خرید را بزنید. اگر پکی را انتخاب کردید و موجود نبود یعنی آن پک در حال حاضر تمام شده است و می بایست پک دیگری را انتخاب کنید.

 

راهنمای اندازه شورت های مردانه : شورت های مردانه اسلیپ در سه سایز لارج ، ایکس لارج و دو ایکس لارج موجود می باشد. با توجه به شکل های زیر می توانید اندازه مناسب خود را انتخاب کنید. برای مقایسه بهتر ، یک شورت نو در منزل را اندازه بگیرید و با این اندازه ها مقایسه کنید. اگر در منزل از شورت استفاده شده برای اندازه گیری استفاده نمایید در نظر داشته باشید که معمولا دو سانتی جا باز کرده اند. هر سایزی را که انتخاب می کنید به دو تا سه سایز بدن اندازه می شود. یعنی برای سایز کوچکتر بدن کمی راحت ، برای یک سایز وسط مناسب ، و برای سایز بزرگتر کمی جذب خواهد بود.

 

لارج مناسب  ( از 38 تا 42 ) 

ایکس لارج مناسب ( از 40 تا 44 )

دو ایکس لارج مناسب ( از 42 تا 46 )

سایز های درج شده در بالا ، اندازه های بهینه می باشند. اما ممکن است یک سایز کم و زیاد هم اندازه شوند. بطور مثلا سایز لارج را از 38 نوشته ایم. اما ممکن است به سایز 36 نیز اندازه باشد و فقط اندکی راحت و گشاد باشد. برای انتخاب بهتر می توانید به اندازه های زیر مراجعه نمایید.

اندازه ها به سانتی متر در عکس زیر: ( مثبت و منفی یک سانت )

 

 

8907 UWM

مشخصات

برند
در پک های سه عددی
جنس
نخی
سایز بندی
L - Xl - XXL توضیحات بیشتر در متن
رنگبندی
طرح دار - رنگی ( بستگی به پک دارد )
فروشگاه لباس ها
سایت فروش لباس - سایت خرید لباس - lebasha.ir