سوالات متداول

بنام خدا

"روزی رسان خداست. وظیفه ما تلاش صادقانه برای کسب روزی حلال است"

1- چگونه برای خرید به سایت اعتماد کنم ؟

√ سابقه فعالیت از سال 2015 ( مراجعه به صفحه اینستاگرام) به نشانی زیر

https://www.instagram.com/lebasha.ir

√ دارای درگاه رسمی pay از بانک سامان

√ دارای گواهی بین المللی امنیت SSL برای پرداخت امن شما

 

2- سایز خودم را چگونه انتخاب کنم ؟

مشتری گرامی ما (سایت مدلف) به جای اینکه فقط از کلماتی مانند L , XL و ... در سایزبندی استفاده کنیم که برای هر لباسی ممکن است متفاوت باشد. ابعاد همه لباسها را به سانتی متر در صفحه مربوطه درج کرده ایم یا حدود سایزبندی آن را مشخص نموده ایم. یعنی هر محصولی که در سایت قرار می گیرد قبلا توسط ما اندازه گیری می شود و در صفحه مربوطه درج می گردد. اینکار برای اولین بار توسط ما و برای رضایت بیشتر شما مشتریان انجام شده است. برای آشنایی بیشتر با نحوه سایزبندی در سایت مدلف ، راهنمای سایز موجود در صفحه محصول را مشاهده بفرمایید.

3- نحوه ارسال کالا به چه شکل است و چقدر زمان می برد؟

کالا توسط پست برای مشتری ارسال می شود.  مدت زمان تحویل توسط پست سفارشی 4 الی 8 روز کاری و پست پیشتاز 2 الی 4 روز کاری می باشد. پست پیشتاز سریعتر می باشد اما هزینه آن بیشتر است. هزینه پست ،هنگام خرید با توجه به وزن و مقصد ، برای شما نمایش داده می شود. در شهرستان های خیلی دور ( نسبت به تهران ) یا روستاها ، زمان تحویل ممکن است اندکی افزایش یابد. اگر تهران سکونت داشته باشید می توانید با هماهنگی قبلی از طریق واتساپ محصول خود را با پیک نیز دریافت کنید. 

4- آیا لازم است قبل از خرید در سایت ثبت نام کنم ؟

خیر ، شما می توانید محصولات خود را به سبد خرید اضافه کنید و پس از ثبت آدرس و مشخصات،  سفارش خود رو ثبت کنید. اما توصیه ما به شما این است که ابتدا در سایت ثبت نام کنید که دارای اکانت باشید. بدینصورت شما میتوانید هر زمان، سوابق خریدهای قبلی خود را مشاهده نمایید. ضمنا کد های تخفیف به کاربران ثبت نام شده تعلق می گیرد.

5- نحوه خرید و پرداخت وجه چگونه است؟

پرداخت بصورت آنلاین و از طریق درگاه رسمی PAY انجام می شود. شما میتوانید مبلغ را به صورت کارت به کارت نیز واریز نمایید. برای این منظور واتساپ بزنید. 

کلام آخر:

خرید اینترنتی یک خرید لذت بخش است بدون خستگی گشت و گذار در بازارهای سنتی و معابر شلوغ و درگیر شدن درترافیک و جای پارک و مواردی از این قیبل؛ قیمتها مشخص است ؛عکس های محصول دقیقا عکس خود لباس می باشد که ما گرفته ایم. برخی از مشتریان تماس میگیرند و می گویند می ترسیم خرید کنیم محصول به دست مان نرسد. ما مثل بازیگر تئاتر هستیم که نفس به نفس مشتری (تماشاچی)  جان میگیریم. بدون شما مشتری گرامی ما معنایی نداریم. چطور ممکن است در یک خرید مثلا صد هزارتومانی شما، خلف وعده کنیم و سایت بسته شود!. حال آنکه میزان اعتبار سایت و محصولات موجود در آن ، بسیار بسیار بیشتر از یک خرید شماست. ما نفس به نفس با تک تک خریدهای شماست که جان می گیریم و حفظ مشتری در این بازار رقابتی از اولویت های کار ماست و اینگونه است که از سال 2015 بی وقفه به فعالیت صادقانه خود ادامه می دهیم. 


جهت ارتباط با ما و یا داشتن هر گونه سوال با شماره زیر تماس بگیرید:

( بهترین روش واتساپ است که درخواست شما ثبت شده و قابل پیگیری می باشد)  :

09304504948